BFC237524131
MFR.Part #
BFC237524131
JLCPCB Part #
C3782007
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 130pF 400V、1kV ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS