RNC70J39R7BRB14
MFR.Part #
RNC70J39R7BRB14
JLCPCB Part #
C3546253
Description
-65℃~+175℃ 39.7Ω 750mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors