CP0005100R0KE663
MFR.Part #
CP0005100R0KE663
JLCPCB Part #
C3488628
Description
-65℃~+275℃ 100Ω 5W Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS