RNC70J3011FRRE8
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC70J3011FRRE8
JLCPCB Part #
C3402475
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 3.01kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors