ERL3276K800FKEK500
MFR.Part #
ERL3276K800FKEK500
JLCPCB Part #
C3415820
Description
-65℃~+175℃ 1W 76.8kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors