RNC70J3011FRRE7
MFR.Part #
RNC70J3011FRRE7
JLCPCB Part #
C3431426
Description
-65℃~+175℃ 3.01kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors