RNC70J2432FRB14
MFR.Part #
RNC70J2432FRB14
JLCPCB Part #
C3408838
Description
-65℃~+175℃ 24.3kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ Plugin,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors