ERC6595R300BHEB500
MFR.Part #
ERC6595R300BHEB500
JLCPCB Part #
C3428934
Description
-65℃~+175℃ 500mW 95.3Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS