BZX384C6V8-G3-18
MFR.Part #
BZX384C6V8-G3-18
JLCPCB Part #
C5566471
Description
1 Independent 15Ω 200mW 2uA@4V 30Ω 6.4V~7.2V 6.8V ±5% SOD-323 Zener Diodes ROHS