RN60C6811BR36
MFR.Part #
RN60C6811BR36
JLCPCB Part #
C1783376
Description
-65℃~+175℃ 250mW 6.81kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors