RN70D5902FBSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN70D5902FBSL
JLCPCB Part #
C3456894
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 59kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors