RNC70H2461BRRE5
MFR.Part #
RNC70H2461BRRE5
JLCPCB Part #
C3395781
Description
-65℃~+175℃ 2.46kΩ 750mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors