RNC70H6042FRRE8
MFR.Part #
RNC70H6042FRRE8
JLCPCB Part #
C3501012
Description
-65℃~+175℃ 60.4kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors