RNC70H2321FRRE5
MFR.Part #
RNC70H2321FRRE5
JLCPCB Part #
C3411875
Description
-65℃~+175℃ 2.32kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors