RNC70J9093BRRE6
MFR.Part #
RNC70J9093BRRE6
JLCPCB Part #
C3528734
Description
-65℃~+175℃ 750mW 909kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors