RN50E2052CRE6
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN50E2052CRE6
JLCPCB Part #
C1805142
Package
Plugin,D1.6xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 20.5kΩ 50mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors