RN70D5113FB14
MFR.Part #
RN70D5113FB14
JLCPCB Part #
C1414031
Description
-65℃~+175℃ 511kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors