RNC70H1722FRB14
MFR.Part #
RNC70H1722FRB14
JLCPCB Part #
C3355112
Description
-65℃~+175℃ 17.2kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors