RER75F40R2MC02
MFR.Part #
RER75F40R2MC02
JLCPCB Part #
C1572354
Description
30W 40.2Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance