RNC70H12R1FRB14
MFR.Part #
RNC70H12R1FRB14
JLCPCB Part #
C3415362
Description
-65℃~+175℃ 12.1Ω 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors