RNC50H12R1FRB14
MFR.Part #
RNC50H12R1FRB14
JLCPCB Part #
C1455653
Description
-65℃~+175℃ 100mW 12.1Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors