TNPW0603110KBYEA
MFR.Part #
TNPW0603110KBYEA
JLCPCB Part #
C1717210
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 125mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS