RNC65K8250FRB14
MFR.Part #
RNC65K8250FRB14
JLCPCB Part #
C3364050
Description
-65℃~+175℃ 500mW 825Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors