BFC237679113
MFR.Part #
BFC237679113
JLCPCB Part #
C3808860
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+100℃ 11nF 400V、1kV ±3.5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS