RNC65K4300FMR36
MFR.Part #
RNC65K4300FMR36
JLCPCB Part #
C3439562
Description
-65℃~+175℃ 430Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors