RNC65K7500FMR36
MFR.Part #
RNC65K7500FMR36
JLCPCB Part #
C3444123
Description
-65℃~+175℃ 500mW 750Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors