RNC65J8201BRB14
MFR.Part #
RNC65J8201BRB14
JLCPCB Part #
C3372248
Description
-65℃~+175℃ 500mW 8.2kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors