ERL207K8700FKEB500
MFR.Part #
ERL207K8700FKEB500
JLCPCB Part #
C3444193
Description
-65℃~+175℃ 500mW 7.87kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors