RN70D21R0FB14
MFR.Part #
RN70D21R0FB14
JLCPCB Part #
C1415027
Description
-65℃~+175℃ 21Ω 750mW Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors