RNC65J68R1FRRE7
MFR.Part #
RNC65J68R1FRRE7
JLCPCB Part #
C3364122
Description
-65℃~+175℃ 500mW 68.1Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors