CRCW121033K0JNEA
MFR.Part #
CRCW121033K0JNEA
JLCPCB Part #
C2080969
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 200V 33kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS