RNC65J6343FRRE6
MFR.Part #
RNC65J6343FRRE6
JLCPCB Part #
C3545301
Description
-65℃~+175℃ 500mW 634kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors