RNC65J6343FRRE5
MFR.Part #
RNC65J6343FRRE5
JLCPCB Part #
C3388465
Description
-65℃~+175℃ 500mW 634kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ Plugin,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors