RNC65J5233BRRE8
MFR.Part #
RNC65J5233BRRE8
JLCPCB Part #
C3566222
Description
-65℃~+175℃ 500mW 523kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors