RNC65J5003BRB14
MFR.Part #
RNC65J5003BRB14
JLCPCB Part #
C3503010
Description
-65℃~+175℃ 500kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors