RNC65J4992BRRE7
MFR.Part #
RNC65J4992BRRE7
JLCPCB Part #
C3446849
Description
-65℃~+175℃ 49.9kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors