RNC65J2004BRRE6
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC65J2004BRRE6
JLCPCB Part #
C3460072
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 2MΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors