Y40211K90000Q5R
MFR.Part #
Y40211K90000Q5R
JLCPCB Part #
C4250605
Description
-55℃~+125℃ 1.9kΩ 100mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS