RNC65J4642BRRE5
MFR.Part #
RNC65J4642BRRE5
JLCPCB Part #
C3562001
Description
-65℃~+175℃ 46.4kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors