Y08500R03000G3W
MFR.Part #
Y08500R03000G3W
JLCPCB Part #
C4273971
Package
SMD,6.4x4.1mm
Description
-55℃~+150℃ 30mΩ 500mW ±2% ±2ppm/℃ SMD,6.4x4.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS