RN65E1103FBSL
MFR.Part #
RN65E1103FBSL
JLCPCB Part #
C1431421
Description
-65℃~+175℃ 110kΩ 500mW Metal Film Resistors ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors