RNC65J4023BMB14
MFR.Part #
RNC65J4023BMB14
JLCPCB Part #
C3484836
Description
-65℃~+175℃ 402kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors