RNC55H8252FSRE765
MFR.Part #
RNC55H8252FSRE765
JLCPCB Part #
C3484806
Description
-65℃~+175℃ 125mW 82.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors