ERL074K7500FKEA500
MFR.Part #
ERL074K7500FKEA500
JLCPCB Part #
C3560815
Description
-65℃~+175℃ 250mW 4.75kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors