BFC237520152
MFR.Part #
BFC237520152
JLCPCB Part #
C6514629
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 1.5nF 400V、1kV ±5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS