RNC70J5970BPRE8
MFR.Part #
RNC70J5970BPRE8
JLCPCB Part #
C3464677
Description
-65℃~+175℃ 597Ω 750mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors