RNC60H8252FMR36
MFR.Part #
RNC60H8252FMR36
JLCPCB Part #
C3424477
Description
-65℃~+175℃ 250mW 82.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors