RNC65J1583FRR36
MFR.Part #
RNC65J1583FRR36
JLCPCB Part #
C3470892
Description
-65℃~+175℃ 158kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors