RNC55J1582FRR36
MFR.Part #
RNC55J1582FRR36
JLCPCB Part #
C1802802
Description
-65℃~+175℃ 125mW 15.8kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors