RNC55J1583BRR36
MFR.Part #
RNC55J1583BRR36
JLCPCB Part #
C3545184
Description
-65℃~+175℃ 125mW 158kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors